
Килимок для фітнесу та спорту 183x61x1см EVA SP-Sport FI-8546
1 679 ₴
- В наявності
- Код: FI-8546
Матеріал: Етиленвінілацетат (EVA)
Форма: прямокутна
Розміри (ДхШхТ): 183x61x1см
Цвет: Зелений Синій, Фіолетовий
Призначення: для комфорту та захист суглобів від травм під час тренувань.
Щоб не відчувати труднощів під час виконання вправ у упору лежачи, а також вправ на гнучкість, варто використовувати спеціальний килимок для фітнесу. Килимок для спорту SP-Sport FI-8546 має товщину 10 мм, що забезпечує оптимальну амортизацію навантаження й дає змогу з максимальним комфортом займатися йогою, пілатесом або фітнесом. Килимок має яскравий принт і представлений у різних кольорах. Його довжина становить 183 см, а ширина — 61. Він виготовлений із надзвичайно легкого матеріалу — етиленвінілацетату EVA. Цей матеріал не вбирає вологу, що дає змогу легко доглядати килимок, а також чудово ізолює від холоду. Після тренування його досить протерти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 183 см |
| Матеріал | PVC |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 0.1 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 1 679 ₴








