
Килимок для фітнесу та спорту з люверсами для зберігання 140x60x1.6 см LiveUp LP8229 Темно-сірий
2 694 ₴
- В наявності
- Код: LP8229
Матеріал: Етиленвінілацетат (EVA)
Розмір: 140x60x1.6см
Товщина: 1.6см
Цвет: Темно-сірий
Призначення: для фитнеса и йоги.
Hanging training mat — підвісний тренувальний килимок від спортивного бренда LiveUp. Для виготовлення використовується м'який EVA-матеріал. Його пориста структура забезпечує легку вагу килимка та гарну амортизацію під час занять. Зносостійкість матеріалу дає змогу тренуватися на килимку в кросівках. Товщина виробу 1,6 см. Килимок можна використовувати на будь-яких поверхнях, включно з вуличними майданчиками. Матеріал легко очищається від забруднень і дуже швидко сохне. По кутах розташовані два отвори для підвішування. Зберігання килимка в підвішеному стані дає змогу збільшити термін експлуатації аксесуара, запобігти появі тріщин, складок і загинів, які можуть негативно вплинути на амортизувальні властивості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LiveUp |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 140 см |
| Матеріал | ЕВА |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Темно-сірий |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 2 694 ₴









