
Килимок для фітнесу та спорту PU гума 183x68x0.45 см Zelart FI-4903 Сірий
2 041 ₴
- В наявності
- Код: FI-4903
+380 (97) 782-68-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: Полиуретан (PU) / Резина (RB)
Розмір: 183x61x0.8см
Товщина: 4,5 мм.
Цвет: Сірий
Призначення: для фитнеса и йоги.
Килимок для йоги Zelart FI-4903 — це рішення, яке дасть змогу зробити тренування ще комфортнішими. Килимок має довжину 186 см. Двошаровий килимок виготовлений із гуми та поліестеру. Поліестер забезпечує чудове зчеплення з руками та ногами, даючи змогу отримати максимальну стійкість і надійний упор під час виконання вправ. Інша сторона килимка виготовлена з гуми, що забезпечує чудове зчеплення з підлоговим покриттям і запобігає прослизанню килимка під час виконання вправ статичного та динамічного характеру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 183 см |
| Матеріал | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 68 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 041 ₴








