
Килимок для фітнесу та спорту PVC BODY SCULPTURE BJBB-8300G5BL-R Синій
1 528 ₴
- В наявності
- Код: BJBB-8300G5BL-R
Матеріал: Полівінілхлорид (PVC)
Форма: прямокутна
Розміри (ДхШхТ): 152x55x0.4см
Цвет: синій
Призначення: для комфорту та захист суглобів від травм під час тренувань.
Килимок для фітнесу та спорту BODY SCULPTURE — стильний і функціональний аксесуар, що забезпечує комфорт і захист суглобів під час занять різними видами спорту.
Аксесуар виготовлений із високоякісного водостійкого матеріалу з гладкою поверхнею і м'якою, амортизувальною текстурою. Протиковзна основа килимка допомагає у виконанні вправ на рівновагу. Виріб легко очищається від забруднень, стійкий до утворення тріщин і потертостей. Товщина килимка становить 4 мм, розмір: 152х55 см. На лицьовій стороні зображені приклади вправ, які дають змогу зробити кожне тренування різноманітнішим і ефективнішим.
Переваги:
- На лицьовій стороні килимка зображені приклади вправ.
- Гладка мийна поверхня робить догляд за аксесуаром швидким і легким.
- Протиковзна основа гарантує безпеку тренувань.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Body Sculpture |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 880 г |
| Довжина | 152 см |
| Матеріал | PVC |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 0.4 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 55 см |
- Ціна: 1 528 ₴








